Haber

Galatasaray’dan TFF’ye 5 yıldızlı tepki: Penaltı

Galatasaray Spor Kulübü ile Rams Global arasında imzalanan stadyum isim sponsorluğu anlaşmasının imza töreninde Galatasaray Lideri Dursun Özbek ve Galatasaray Sportif A.Ş Başkan Yardımcısı Erden Timur basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“Merdiveni cezalandıran kurum, Fener’i cezalandırsın”

Fenerbahçe’nin kupa törenine 5 yıldızlı formayla çıkmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Dursun Özbek, şunları söyledi:

Fenerbahçe kupa törenine kuralların dışında bir şekilde gitti. TFF’ye meydan okumak.. Burası çok değerli. TFF bu konuda sessiz kalarak cevap veremez. Yönetmelikler var. Ağzımızı açıp merdivenlere oturduğumuzda cezayı uyguluyorlar. Merdivenin yukarısındaysanız, düzenlemeleri çiğneyenleri seçemezsiniz. Ona bu şekilde davranamazsın, ona bu şekilde davranamazsın. Merdiveni cezalandıran kurumun bu konuda gereğini yapması gerekirdi. Gerekeni yapın kardeşim, yönetmelikte yazanı yapın.

“Topluma zarar verenlerin önüne geçeceğiz”

Erden Timur tepkisini şu şekilde dile getirdi:

Burada bir hukuksuzluk var. Adaletsizliği başlatıyoruz. kasıtlı durum. Bu çok önemli bir haksızlıktır. Kuralın uygulanmaması da hukuka aykırıdır. Hukuku tanımamak, insanlığı tanımamak demektir. İnsanlığı bilmeyenlerle her türlü çabayı göstereceğiz. Hukuksuzluğu sıradanlaştırmak ve kolaylaştırmak… Hukuku çiğneyenlerin cezalandırılmaması ülkemizin geleceği için hebadır. Haksızlıkların mağdur edildiği bir ortamda israf. Kendi ganimetleri, dertleri, kaygıları için topluma bu kadar zarar verenlerin karşısına çıkacağız. Bu şekilde bilinmesini istiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu